Режим роботи магазину:
ПН -ПТ с 08:00 - 17:00
Доставка продукції:
по всій Україні

Pilana

Компанія Pilana веде свою історію з 1934 року коли в місті Гулін (Чехія) почалося виробництво полотен для ручних пив і дискових пилок для розпилювання деревини. Потім було відкрито провадження насадних фасонних фрез для обробки деревини.

З 1948 по 1992 рр Pilana була державним підприємством, але вже в 1992 році була знову переведена в приватну власність. Відразу була розширена номенклатура дискових дереворежущих пив з пластинами твердого сплаву, круглих пилок і організовано виробництво рамних пив для розпилювання колод, стругальних і рубітельних ножів, інструменту для обробки металу.

Сьогодні Pilana a.s - це динамічно розвивається група компаній, штат якої досягає 650 працівників, що дозволяє віднести фірму до найбільших виробників інструменту в Європі. Вся продукція виготовляється із сталей найкращої якості, що відповідають міжнародним стандартам DIN і ISO. Для високоточочной обробки використовується сучасне обладнання:
лазери, шліфувальні верстати з ЧПУ, металообробні фрезерні центри з ЧПК, заточувальні верстати і центри з ЧПК, автоматичні термообробних печі та інше автоматичне і напівавтоматичне обладнання.

Сортувати по:
Дискові пили по дереву Дискові пили по дереву
300 грн
Стрічкове полотно по металу Pilana M42 UNIVERSAL Стрічкове полотно по металу Pilana M42 UNIVERSAL
180 грн
Стрічкове полотно по металу Pilana M51-531 MASSIVE PROFI Стрічкове полотно по металу Pilana M51-531 MASSIVE PROFI
215 грн