Режим роботи магазину:
ПН -ПТ с 08:00 - 17:00
Доставка продукції:
по всій Україні

Pilana

Компанія Pilana веде свою історію з 1934 року коли в місті Гулін (Чехія) почалося виробництво полотен для ручних пив і дискових пилок для розпилювання деревини. Потім було відкрито провадження насадних фасонних фрез для обробки деревини.

З 1948 по 1992 рр Pilana була державним підприємством, але вже в 1992 році була знову переведена в приватну власність. Відразу була розширена номенклатура дискових дереворежущих пив з пластинами твердого сплаву, круглих пилок і організовано виробництво рамних пив для розпилювання колод, стругальних і рубітельних ножів, інструменту для обробки металу.

Сьогодні Pilana a.s - це динамічно розвивається група компаній, штат якої досягає 650 працівників, що дозволяє віднести фірму до найбільших виробників інструменту в Європі. Вся продукція виготовляється із сталей найкращої якості, що відповідають міжнародним стандартам DIN і ISO. Для високоточочной обробки використовується сучасне обладнання:
лазери, шліфувальні верстати з ЧПУ, металообробні фрезерні центри з ЧПК, заточувальні верстати і центри з ЧПК, автоматичні термообробних печі та інше автоматичне і напівавтоматичне обладнання.

Сортувати по:
Стрічкове полотно по металу Pilana M42 UNIVERSAL Стрічкове полотно по металу Pilana M42 UNIVERSAL
180 грн
Стрічкове полотно по металу Pilana M51-531 MASSIVE PROFI Стрічкове полотно по металу Pilana M51-531 MASSIVE PROFI
215 грн