Режим роботи магазину:
ПН -ПТ с 08:00 - 17:00
Доставка продукції:
по всій Україні

Fenes

"FENES" S.A. майже 40 років є польським виробником ріжучих інструментів. Висока якість і відома марка - це риси які залучають до компанії одержувачів зі країни і з-за кордону.

У нашій пропозиції знайдете широкий діапазон ріжучих інструментів для метало та деревообробки, які виробляються в метричних і дюймових розмірах, відповідно до європейським і американським нормам. Поруч з стрічковими пилками виробляємо кінцеві інструменти з HSS, HSS-E, PM HSS-E і VHM. Крім стандартного пропозиції можемо Вам запропонувати спецінструменту виконані відповідно до вимог Клієнта. Ми можемо також преждожіть Вам широкий діапазон послуг: різання, заточення, зварювання, загартування і пісковання інструментів.

Всі продукти виробляються і піддаються якісної перевірки на спеціалізованому обладнанні - шліфувальних верстатах ЧПУ. Матеріал для виробництва купуємо у європейських постачальників, які пользуюутся дуже хорошою репутацією. Наша компанія має сертифікат згоди Інтегрованої Системи Управління Якістю, Навколишнього Середовищем і Безпекою праці відповідно до вимог норм ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004, PN-N-18001: 2004

  Наші спеціяліст проводять навчання а також технічні консультації в галузі підготовки і правильної експлуатації інструментів.

Сортувати по:
Стрічкове полотно по дереву Fenes SZTORM Стрічкове полотно по дереву Fenes SZTORM
148 грн
Стрічкові пили по м'ясу Fenes Orkan Стрічкові пили по м'ясу Fenes Orkan
73 грн