Режим роботи магазину:
ПН -ПТ с 08:00 - 17:00
Доставка продукції:
по всій Україні

Bahco Хіти продажу

Історія BAHCO почалася в XIX столітті. У 1862 році в шведському місті Сандвикен було створено невелике сталеливарне виробництво, яке поклало початок великої компанії Sandvik. Підприємство швидко прославилося своїм умінням відливати метал високої якості, а пізніше налагодило власне виробництво широкого асортименту сталевих виробів. Першою продукцією, виготовленою зі сталі Sandvik, були рибальські снасті. Ніхто з конкурентів не міг тоді виробляти сталевий дріт потрібної твердості і в'язкості, і гачок був гордо винесено на логотип фірми. До речі, перші поїзди Російської імперії їздили по рейках, виготовленим саме компанією Sandvik.

Засновником BAHCO вважається Йохан Петер Йохансон (Johan Peter JOHANSSON). У нього була невелика майстерня по ремонту сільгосптехніки в місті Енчопінг, де крім ремонту він займався винахідництвом. Саме Йохансон належить честь винаходу розвідного і трубного гайкових ключів, примуса для човнів, триплексному лампи і багато чого іншого.

Бернт серпня Хьерт (Bernt August HJORT) був робочим, але мав видатні підприємницькі здібності. У 1886 році він створив в Стокгольмі компанію по виготовленню механізмів і інструментів. Випадково зустрівшись з Йохансоном, він відразу ж оцінив його талант і запропонував йому продавати власну продукцію під маркою, відомою нині всьому світу як B.A. Hjort & Co., або скорочено BAHCO. Сьогодні в центрі Енчопінга стоїть пам'ятник винахіднику, і це не барельєф, а триметровий розвідний ключ. У XX столітті шведська компанія міцно зайняла місце європейського лідера у виробництві стрічкових пилок і ручного інструменту.

В кінці 1999 року концерн «Сандвик» виділив підрозділ «Сандвик Пили і Інструмент» (Sandvik Saws and Tools) в окрему групу Bahco Group AB і продав її американської корпорації Snap-On - світовому лідеру у випуску ручного та механізованого інструменту, обладнання для інструментальних господарств , діагностичного програмного забезпечення, різних технічних рішень, головним чином - для автомобілебудування та сфери технічного обслуговування. Щорічний товарообіг даної компанії складає $ 2,5 мільярда, число співробітників - понад 14 тисяч осіб по всьому світу. У 2005 році відбулася реорганізація європейських підрозділів компанії АБ «Бакка Груп» в інфраструктуру SNA Europe (підрозділ Snap-on Inc. (США), що доповнило існуючий асортимент професійного інструменту Ванс, Lindstrom, Belzer новими торговими марками - Irazola, Palmera, Acessa, Irimo .

2006 рік став знаменним для компанії. Вона зазначила 120 років на ринку професійного ручного інструменту, і їй є чим пишатися. Хоча більше почуття гордості викликає не солідний вік компанії, а її продукція, яка принесла їй славу по всьому світу.

Так що ж це за інструмент?

За каталогом компанії BAHCO можна скласти цілу енциклопедію сучасного професійного ручного інструменту. Ми ж спробуємо дати інформацію лише про деякі з найбільш яскравих представників великої родини BAHCO.

Розвідні ключі.

В даний час компанія виробляє ергономічні розвідні ключі з високоякісної кованої сталі, з губками, які пройшли індукційну загартування і захищеними від корозії, як і раніше в місті Енчопінг. Універсальні розвідні ключі 9070Р-9073Р перетворюються в трубні за допомогою простого перевороту переміщуваної губкі.Новінка компанії - ключі 9031, створені спеціально для сантехніків. На відміну від звичайних розвідних ключів, ці інструменти мають збільшений зів - 38 мм, більш коротку рукоятку (загальна довжина - 218 мм).

 Ножовки по дереву

Універсальні ножовки для пиляння уздовж і поперек волокон, пилки для розпилювання фанери, ламінату, викружні ножівки, ножівки з обушком, пазові пили виготовляються на півночі Швеції в місті Болнас. BAHCO - єдина компанія, яка застосовує для формування зуба метод силового шліфування. Це дозволяє добитися ідеальної різновисотних ріжучих вершин зубів по довжині полотна, і в результаті на 20% знизити фізичні витрати при пилянні.

Весь асортимент ножівок розділений на три лінійки повного асортименту ручних пив - PrizeCut, ProfCut і ергономічні Superior, що відрізняються один від одного формою зуба, товщиною і покриттям полотна, рукоятками.

Ножівки серії Superior увібрали в себе більш ніж столітній досвід конструкторської думки шведських інженерів. Ця серія має унікальну геометрію зуба ХТ (нерозведені високі зуби і розведені зуби з трьома гранями заточки, що забезпечують ширину пропилу). Така заточка дозволяє збільшити ефективність пиляння на 20% при пилянні поперек волокон і на 50% - при пилянні уздовж волокон. Потовщене полотно зі спеціальним полімерним покриттям, що захищає від корозії і знижує тертя на 40%, дозволяє домагатися дуже точного пропилу. Двокомпонентна пластикова ергономічна рукоятка, яка б знизила навантаження на кисті руки до двох разів, прикріплена до полотна за допомогою трьох гвинтів. Кут нахилу рукоятки дозволяє рівномірно розподілити зусилля вздовж полотна і ефективно використовувати його довжину. В результаті брус розмірами 150х60 мм можна розпиляти поперек за сім-вісім рухів.

Напильники

Весь асортимент, починаючи від заточувальних напилків для ланцюгових пил до слюсарних з особистої рискою, проводиться на заводі в Португалії. Багаторічний досвід виробництва, сучасне обладнання і використання високоякісної сталі дозволяють виготовляти інструмент з «знаком якості» BAHCO. Все напилки оснащуються ергономічними двокомпонентними ручками асиметричною форми, які покривають хвостовик і початкову частину робочої поверхні. Спеціальна форма рукоятки дає можливість на дотик визначити правильне положення робочої частини напилка, запобігає пошкодженню рук під час роботи і зводить до мінімуму м'язову навантаження на кисть.

Шарнірно-губцевий інструмент - бокорізи, плоскогубці.

Весь інструмент цієї групи забезпечений загартованими губками, деякі моделі мають ріжучі кромки спеціальної конструкції для перекушування дроту, близькою по твердості до рояльної струні. «Відкритий» шарнір зі зменшеним відстанню від осі обертання до зони різання дає більше співвідношення довжин плечей важеля і підвищує ріжучу здатність. Ергономічні двокомпонентні рукоятки, виготовлені з жорсткого поліпропілену з накладками з термопластичного еластомеру, забезпечують прекрасні умови для захоплення.

Викрутки

Жало виготовляється з хромованадіевой стали, повністю гартується, покривається хромом і полірується. Чорненої залишається тільки робоча частина. Двокомпонентна ергономічна рукоятка спеціальної форми за рахунок перерозподілу зусиль захоплення дозволяє більш ніж на 30% в порівнянні з традиційними викрутками зменшити зусилля, що витрачається при закручуванні. А це виграш і в часі, і в якості робіт.

 Біметалічні ножівкові полотна, стрічкові і кільцеві пили

 

Чому ми об'єднали їх в одну групу? Особливістю цих інструментів є технологія виробництва. Біметалічне полотно, основа ножівкових полотен, стрічкових і кільцевих пив, виготовляється шляхом приварювання електронно променевої зварюванням до основи з рессорно-пружинної сталі швидкорізальної дроту. Завдяки цьому отримується інструмент має гнучкість пружини і твердістю швидкорізальної сталі (65-67 HRC).

У серпні 2005 року американський космічний човник Discovery відчував великі труднощі з поверненням з орбіти. Фахівцями з NASA було прийнято рішення проводити ремонт обшивки корабля на орбіті, у відкритому космосі. Астронавт Стів Робінсон усунув дефекти в теплозахисного покриття корпусу корабля за допомогою звичайної ножівкові пилки. Незвичайним було лише біметалічне полотно пилки виробництва компанії BAHCO. Таких полотен випускається близько мільйона штук на тиждень. Компанія володіє всіма технологіями для виготовлення таких інструментів, здатних працювати в самих екстремальних умовах.

У компанії BAHCO три заводи мають обладнанням для виробництва біметалу. Один з них знаходиться в Мінську - СП «Бакка Бісів» ЗАТ. Саме тут виробляються стрічкові і кільцеві пили.

Кільцеві пили незамінні для виконання більшості монтажних робіт при будівництві. Даний інструмент дозволяє виготовляти отвори діаметром від 14 до 210 мм і глибиною до 38 мм в листовому металі, профілях, трубах, гіпсокартоні, деревині і інших матеріалах.

Причому BAHCO - єдина транснаціональна компанія, що розмістила виробництво, що володіє даної унікальною технологією, на території СНД. Аналога такому виробництву досі немає і в Східній Європі.

Секрет якісного інструменту простий і складний одночасно. В основу виробництва інструменту компанією BAHCO покладено програму, що включає в себе 11 послідовних етапів, жоден з яких не можна пропустити. На виконання цих етапів залучені конструктори, медики, металурги і, зрозуміло, кінцеві споживачі, ті, хто найбільш зацікавлений в отриманні ідеального інструменту для роботи.

В середньому на розробку і втілення в життя інструменту із позначкою Ergo йде два-три роки. Результат такої роботи компанії - простий, зручний у використанні, безпечний і виключно ефективний ручний інструмент.

 

Factories Europe

Сортувати по:
Біметалічне стрічкове полотно по металлу Bahco Sandflex Cobra 3851 Біметалічне стрічкове полотно по металлу Bahco Sandflex Cobra 3851
180 грн
Біметалічне стрічкове полотно по дереву Bahco Біметалічне стрічкове полотно по дереву Bahco
285 грн